Židiniai

Sudomino mūsų produkcija? Turite klausimų? Susisiekite ir gaukite specialisto konsultaciją bei išskirtinį pasiūlymą specialiai Jums!

Susisiekite su mumis

ŽIDINIŲ APDAILOS IŠ AKMENS GAMYBA PAGAL UŽSAKYMĄ VILNIUJE

Turbūt daugybė privačių namų ir vasarnamių savininkų fantazuoja apie akmeninį jaukumo stebuklą – akmeninį židinį savo namuose. Šiandienė natūralaus akmens židinių paklausa savo augimu nenusileidžia televizorių  paklausai. Devyni iš dešimties mūsų klientų renkasi židinių apdailą iš natūralaus akmens. Židinys – šilumos ir jaukumo šaltinis. Tai ne šiaip sau baldas, o itin svarbus interjero akcentas, galintis pakeisti visą namų energiją. Židinys namuose ir ne tik gali tapti ne tik vieta pasišildyti, bet ir jaukiai pavakaroti, pasišnekučiuoti su artimaisiais, o kartais tiesiog paskaityti knygą ar atsipalaiduoti klausantis židinio spragsėjimo.

Granito, marmuro židiniai, židinių apdaila iš natūralaus akmens

Židinys simbolizuoja jo savininko statusą. Solidžiuose ir prabangiuose namuose židinys visuomet užima garbingiausią vietą, svetainėje, nes jame liepsnojanti ugnis, skleidžiama šiluma suburia ir mylimus žmones, ir svečius. Neatsitiktinai židinys yra laikomas darnos šeimoje simboliu. Granito ar marmuro židinio apdaila tikrai sukurs  jaukią ir šiltą atmosferą Jūsų namuose.

Nors šiuolaikiniame mieste židinys nebėra pagrindinis šilumos šaltinis, židinys vis dar naudojamas atlikti tiesioginę paskirtį – apšildyti kambarį.
Siekiant tinkamai pasirinkti židinio apdailą iš  akmens, dažnai prireikia profesionalių dizainerių, turinčių darbo patirties su akmeniu, patarimo. Projektuodami interjerą,  jau pirminėje  projekto stadijoje turite apsvarstyti apie tai, kur ir kaip bus įrengtas Jūsų židinys, kokią apdailą židiniui naudosite  ir t.t. Kai kreipiatės į profesionalus su tai yra nesudėtingas procesas, o jūs neprivalote ką nors keisti bute ar name, kad turėtumėte vienokį arba kitokį židinį iš marmuro ar granito akmens.

Įsirengus namuose židinį – yra labai svarbu pasirūpinti ir kokybiška židinio apdaila. Profesionaliai ir tinkamai atlikta židinių apdaila suteiks židiniui dar daugiau stiliaus. Labai svarbu prisiinti, jog židinys namuose turi būti jaukus ir malonus akcentas, profesionaliai priderintas prie viso namų interjero.

Profesionali židinio apdaila

Mūsų įmonės darbuotojai suvokia kaip svarbu kokybė, todėl daugiausiai dėmesio darbų eigoje skiriama dėmesio židinių apdaila. Nuo darbo kokybės priklauso židinio funkcionalumas ir estetika. Be tinkamai sukurtos židinio apdailos – židinys neatitiks savo funkcijos ir gadins bendrą vaizdą kambaryje. Ilgametė mūsų darbuotojų darbo  patirtis garantuos, kad mūsų atlikta židinių apdaila atitiks Jūsų reikalavimus, pamalonins maloniais rezultatais.

Nors mes visuomet vykdome darbus pagal kliento reikalavimus, savo klientams patariame židinių apdailai rinktis natūralaus akmens medžiagas. Peržiūrėkite mūsų židinių apdailos galerijos pavyzdžius ir išsirinkite sau labiausiai tinkančią. Jeigu nerandate, ar yra sunku apsispręsti suteiksime konsultuoją jūsų namuose ar sutartoje vietoje. Žinome, jog galbūt Jūs jau turite savo svajonių židinio viziją ir mūsų siūloma židinių apdaila gali neatitikti Jūsų vizijos. Diskutuojant su profesionaliais architektais visuomet galima rasti klientams patinkantį ir saugos reikalavimus atitinkantį kompromisą.

Kodėl verta rinktis natūralių akmenų židinio apdailą?

  • Židinių apdaila yra gaminama pagal jūsų užsakymus, sukuriant projektą visus reikiamus išmatavimus ir namų interjero stilių.
  • Darbai atliekami operatyviai ir sklandžiai, nes mes branginame Jūsų laiką ir norime, kad klientai galėtų kuo greičiau džiaugtis savo naujuoju židiniu.
  • Mūsų siūloma židinių apdaila gaminama iš natūralaus marmuro, granito ir kvarco. Šie akmenys mus pasiekia iš geriausių pasaulio tiekėjų, vertinamų tarptautinėje rinkoje.
  • Pagal klientų pageidavimus atliekame visus reikiamus užsakymo darbus ir atvykę į Jūsų namus pasirūpiname visais montavimo darbais.
  • Profesionalūs židinių apdailos specialistai konsultuoja dėl granito, kvarco ir marmuro panaudojimo, kuriant išskirtinį ir elegantišką židinio stilių.
  • Padedame įgyvendinti Jūsų jaukių namų svajones ne tik kuriant židinius viduje, tačiau ir montuojant juos bei židinių apdailas lauke, vasarnamiuose, pavėsinėse ar Jūsų vasaros terasoje.

Gaminame židinius, kurių kainos palankiai išskiria mūsų įmonę iš konkurentų. Individualus požiūris į kiekvieno užsakymo vykdymą užtikrina gerą kainos ir kokybės santykį, kuris priimtinas kiekvienam mūsų klientui.

Mūsų pagaminti ir sumontuoti židiniai jau daugelį metų šildo Lietuvos, bei kaimyninių valstybių namus. Kuriame tradicinių ir modernių židinių projektus ir židinių apdailą, padedame skoningai ir tikslingai išsirinkti tinkamą atspalvį bei medžiagą, sprendžiame dizaino klausimus.