Vonios stalviršiai

Sudomino mūsų produkcija? Turite klausimų? Susisiekite ir gaukite specialisto konsultaciją bei išskirtinį pasiūlymą specialiai Jums!

Susisiekite su mumis

VONIOS STALVIRŠIŲ IŠ AKMENS GAMYBA PAGAL UŽSAKYMĄ VILNIUJE

Vonios  kambarys yra privati namų erdvė, kuri turi savyto intimumo todėl joje turite visuomet jaustis jaukiai. tai interjeras, kurio apdailos medžiagos  nuolatos veikiamos drėgmės, garais ir nuolat kintančia temperatūra. Dėl šių priežasčių rekomenduojame naudoti akmens stalviršį vietoj standartinių medinių stalviršių. Viena iš svarbiausių vonios interjero detalių yra vonios stalviršis.

Vonios stalviršis yra tarytum pagrindinė vonios kambario interjero detalė šalia kurio gali būti derinami likę interjero akcentai.

VONIOS STALVIRŠIŲ KOKYBĖ

Dažniausiai vonios stalviršiai gaminami naudojant produkcijos medžiagas iš patvarių ir drėgmės nebijančių medžiagų, kurios be šių savybių tai pat suteikia prabangos pojūtį. Švarumas ir estetika renkantis vonios stalviršį tai pat lanbai svarbūs kriterijai. Be kitų savybių vonios stalviršiai visada turi atrodyti estetiškai ir kurti švaros įspūdį. Tai paprasta pasiekti vonios interjero elementams pasitelkiant akmens apdailą. Tokios apdailos stalviršį paprastą valyti ir prižiūrėti, jis atsparus valymo chemijos poveikiui, įbrėžimams.

Mažos erdvės vonios kambaryje  reikalingas praktiškumas ir funkcionalumas. Dekoratyvinis akmuo vonios stalviršiui yra ideali medžiaga, kuri ne tik tvirta bet yra atspari drėgmės ir temperatūros poveikiui. Natūralus akmens apdaila yra ilgaamžė interjero detalė, galinti išlaikyti savo geriausias savybes ne  vieną dešimtmetį todėl šiandien interjero dizaineriai sunkiai įsivaizduoja vonios stalviršį pagamintą ne iš akmens.

VONIOS STALVIRŠIŲ PASIRINKIMAS

Daugelis mūsų klientų renkasi granito stalviršius, varijuojančius formomis ir spalvine gama. Ieškantiems ryškesnio prabangos akcento rekomenduojame marmuro stalviršius, tai pat stalviršius iš onikso. Verta paminėti jog pastarasis akmuo naudojamas prabangiausiuose pasaulio vonios kambarių interjeruose, dėl išskirtinės savybės – laidumo šviesai. Mažiausiai priežiūros reikalaujantis ir ypatingai atsparus kvarcitas –  visuomet praktiškas pasirinkimas.

Kad pasirinkimas būtų paprastesnis rekomenduojame įvertinti šiuos niuansus:

  • Vonios stalviršis bus lengviau ir tiksliaus pasirinktas jeigu iš karto apgalvosite visas vonios kambario interjero detales. Nuo interjero idėjos pereikite prie plano ir tinkamai apgalvokite kiekvieną interjero niuansą.
  • Jeigu Jūsų vonia erdvi, ko gero stalviršis bus naudojamas ne tik po kriaukle, tačiau ir ant vonios spintelės. Turite išmatuoti vonios erdvę ir brėžinyje pažymėti, kokių išmatavimų stalviršis voniai bus reikalingas.
  • Stalviršis turi ne tik gražiai atrodyti, bet ir būti funkcionalus, patogus naudojimui. Verta paminėti, kad akmens stalviršis yra sunkesnis už medinį stalviršį todėl rinktis reikia tvirtus vonios kambario baldus. Spintelės turi būti pritaikytos stalviršio svoriui. Pasirinkę kokybiškus vonios baldus tikrai nesigailėsite. Mūsų įmonės darbuotojai ne tik pagamins reikalingą stalviršį, bet ir patars pasirenkant tinkamus vonios kambario baldus.

 

Mūsų gaminami vonios stalviršiai gali būti standartiniai ir pagal individualius reikalavimus pagaminti ir pritaikyti specialiai Jūsų vonios kambario interjerui. Tai pat mes siūlome Jums platų akmens spalvų pasirinkimą. Papildomai galime pagaminti ir plautuves Jūsų vonios kambariui.