Alpine White STV

Bianco Carrara

Grigio Piemonte-Serres White

Onyx STV

Roso Portugallo

Sudomino mūsų produkcija? Turite klausimų? Susisiekite ir gaukite specialisto konsultaciją bei išskirtinį pasiūlymą specialiai Jums!

Susisiekite su mumis

AKMENS STALVIRŠIŲ GAMYBA PAGAL UŽSAKYMĄ VILNIUJE

 

Natūralaus akmens virtuviniai stalviršiai – tai išskirtinai praktiškas ir illgalaikis virtuvės interjero sprendimas. Vis daugiau mūsų  klientų vietoj įprasto medinio stalviršio renkasi akmeninius virtuvinius stalviršius. Natūralus akmuo – praktiška ir saugi medžiaga stalviršių gamybai. Šios savybės lėmė jog akmens apdailos populiarumą šiandieniniame virtuvės interjere.

Virtuvės stalviršių gamybai savo klientams rekomenduojame naudoti granitą, kuris pasižymi iškirtiniu atsparumu įbrėžimams, karščiui ir kitam išoriniam mechaniniui poveikiui.

VIRTUVINIAI GRANITO STALVIRŠIAI

Granitas yra vienas iš atspariausių akmenų, nepasiduoda tiek vandens, tiek karčio poveikiui. Granitas nebijo rūgščių, kurių apstu įvariose valymo priemonėse.

Granito stalviršius lengva prižiūrėti. Norint priežiūrą palengvinti mes galime Jūsų poreikiui esant papildomai impregnuoti mūsų pagamintą granitinį stalviršį taiup žymiai labiau sumažinamdami vandens įgeriamumą.

VIRTUVĖS STALVIRŠIŲ ATSPALVIAI

Gamtoje randama daugybė natūralaus akmens spalvinių variantų, todėl virtuvės baldų stalviršio pasirinkimo galimybės tenkins net ir įnoringiausią skonį.

Mes, Granit Decor UAB, Jums siūlome rinktis iš sių medžiagų:

Natūralaus akmens stalviršiai virtuvei suteiks ne tik prašmatnumo jausmą, bet ir palengvins virtuvės tvarkymosi procesą.

MŪSŲ AKMENS STALVIRŠIŲ PRIVALUMAS

Savo gamybos medžiagas mes importuojame tiesiai iš tiekėjų, be tarpininkų, todėl galime pasiūlyti isškirtinę kainą savo akmens stalviršiams. Akmeninius stalviršius gaminame moderniai ir kokybiškai. Esant klausimams visuomet kviečiame konsultuotis. Įvertinę Jūsų poreikį pasiūlysime geriausią ir efektyviausią sprendimą Jūsų interjerui.

VIRTUVINIAI STALVIRŠIAI IŠ AKMENS IR JŲ KAINA

Akmens  stalviršis virtuvei kainuoti gali labai įvairiai. Stalviršio kaina gali l laviruoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Akmeninių stalviršių gamybos kaina priklauso nuo pasirinkto akmens,  norimo stalviršio storio, apdirbimo būdo ir kliento fantazijos. Kiekvienas mūsų įgyvendintas projektas yra išskirtinis ir kaina skaičiuojama atsižvelgiant į kliento poreikį.

PATIKĖKITE VIRTUVINIŲ STALVIRŠIŲ GAMYBA MUMS – “GRANIT DECOR” UAB

Milžinišką patirtį sukaupę mūsų įmonės meistrai poreikiui esant gali atlikti virtuvės  stalviršių matavimo ir montavimo darbus. Atykstame į vietą Jums patogiu metu atlikti matavimo darbų, o  pagamintą stalviršį galimepristatyti specialiu transportu į Jūsų namus ir sumontuoti.

Viskas ko Jums reikia tai išsirinkti norimą akmenį, o virtuvės stalviršis ir jo gamyba mūsų darbščių meistrų rūpestis.