Kolonos

Įspūdingą estetinį ir prabangos jausmą galite sukurti pasitelkdami vidaus ir lauko kolonų apdailą iš akmens.

Suoliukai

Suoliukai iš natūralaus akmens puikus variantas Jūsų aplinkos jaukumui sukurti.

Spintelės

Sudomino mūsų produkcija? Turite klausimų? Susisiekite ir gaukite specialisto konsultaciją bei išskirtinį pasiūlymą specialiai Jums!

Susisiekite su mumis

LAUKO BALDŲ GAMYBA PAGAL UŽSAKYMĄ VILNIUJE

Turbūt be išimties mes visi,  kai tik turime laisvesnę akimirką šiltuoju laikotarpiu bėgame iš miesto į gamtą ar savo sodą. Tinkamai ir patogiai įrengta aplinka užtikrina patogų poilsį tačiau retai kada kas nors gali pasigirti iš tiesų kokybiškais lauko baldais. Mediniai baldai su laiku praranda ne tik savo estetinį vaizdą, bet ir tampa nebe naudojami dėl savo prasto atsparumo aplinkos poveikiui. Medinių lauko  baldų priežiūra kasmet kainuoja ir juos reikia atnaujinti. Mes rekomenduojame puikią alternatyvą ir solidų sprendimą – lauko baldus iš akmens!

Akmuo lauko baldų gamyboje gali būti skaldomas, gludinamas arba formuojamas, kol gaunama reikalinga forma. Iš natūralaus akmens pagaminti sodo baldai ilgai  išsaugo savo grožį ir puikiai atsilaiko prieš aplinkos poveikį. Dėl ypatingų natūralaus akmens savybių, iš jo pagaminti sodo baldai, pavyzdžiui, suolai ar stalviršiai, ilgą laiką lieka patvarūs, nepraranda savo spalvos. Tokius baldus galima naudoti ir pirtyje, terasoje.

Lauko baldai iš akmens – ilgaamžis sprendimas!

Natūralus akmuo – estetikos, prabangos ir ilgaamžiškumo simbolis. Tai suprantantiems lauko baldai iš akmens yra idealus pasirinkimas įsirengiant sodą, kuriant jaukų eksterjerą aplink savo namus.  Akmens baldai gali būti įvairūs staliukai, suoliukai – galime jums pasiūlyti visą lauko baldų komplektą, kuriam nekenks nei drėgmė, nei šaltis. Akmens baldai ne tik gražiai atrodys, bet ir ir sukurs individualų originalų sodo dizainą. Akmuo idealiai dera prie natūralios aplinkos ir bet kokio namo   išplanavimo.  Verta paminėti, kad lauke per dieną akmens baldai sugeria visą saulės šilumą ir vakare bus šilti ir malonūs prisėsti.

Akmuo lauko baldams

Paprastai akemeniniai lauko suolai mūsų įmonėje gaminami iš granito. Tokie suoliukai atlaiko aplinkos poveikį dešimtmečius. Siekiantiems prabangesnio varianto, gaminant sodo staliukus, galime pasiūlyti naudoti marmurą. Geriausias akmuo lauko stalviršio gaminimui yra granitas. Jis atsparus trinčiai, spaudimui, gamtos veiksniams, braižymui, bakterijoms, įgeriamumui ir karščiui. Tokie baldai yra ne tik gražūs, ilgaamžiai, bet ir originalūs savo raštų įvairove ir natūralaus akmens žavesiu. Granito savybės lemia stalviršio ilgaamžiškumą, o granito spalvų paletė derinsinsis prie bet kurios aplinkos.

Akmeniniai lauko baldai – idealus būdas suteikti grožio savo aplinkai, sukurti išskirtinumo, elegancijos ir prabangos, gyvumo. Be abejo, lauko baldai laikui bėgant keičiasi. Šioje srityje taip pat egzistuoja mados ir tam tikros tendencijos. Juk jei šiandien norite gulėti medžius, ryt gal jau norėsite išlįsti į saulėkaitą… Lauko baldai, jei jie ne akmeniniai, turėtų būti nešiojami, kad būtų galima keisti jų vietą. Nors ir gyvename tokioje šalyje, kur lietaus ir sniego būna gerokai daugiau nei saulėtų dienų ir panorėję negalime susikurti tropikų klimato ar egzotiško peizažo su palmėmis, tačiau įdėję šiek tiek pastangų visada galime susikurti jaukią aplinką savo kieme.

Kreipkitės į mus ir gausite visą reikalingą informaciją apie lauko baldų gamybą pagal užsakymą.