Laiptai, laiptų pakopų apdailai iš akmens

Laiptai šiandieniniame interjere atlieka ne tik funkcinę, bet ir svarbaus interjero akcento funkciją. Skirtinguose interjeruose naudojami labai įvairūs laiptų elementai ir laiptų apdailos medžiagos. Vienu atveju siekiama laiptams suteikti neutralią išvaizdą, tarsi „paslėpti“ juos, o kiti – pabrėžti, paversti juos interjero traukos centru. Platus medžiagų, konstrukcijų bei spalvų gamų pasirinkimas suteikia galimybę daugybei pasirinkimų ir unikalioms interjero idėjoms.

Crema Marfil laiptai

Padang Dark

Leopard skin laiptai

Tan Brown

Sudomino mūsų produkcija? Turite klausimų? Susisiekite ir gaukite specialisto konsultaciją bei išskirtinį pasiūlymą specialiai Jums!

Susisiekite su mumis

Kiti mūsų gaminti laiptai

LAIPTŲ IR LAIPTŲ PAKOPŲ GAMYBA PAGAL UŽSAKYMĄ VILNIUJE

Natūralus akmuo pastato interjere – klasikinis, estetiškas ir įvairiapusiškas skoningas pasirinkimas. Natūralių medžiagų naudojimui interjere populiarėjant, dekoratyvinio akmens apdaila vis dažniau naudojama ir laiptų apdailoje tiek privačiuose, tiek komerciniuose pastatuose. Natūralus akmuo vizualiai idealiai dera su plačiais laiptais, kuriems gali suteikti didesnį erdvės ir prabangos įspūdį. Akmuo yra praktiškas ir ilgaamžis variantas, kai įrengiami lauko laiptai, terasos pakopos ar pan. – ten  kur  susiduriame su nepalankiomis oro sąlygomis.

“Granit Decor” UAB gamina laiptų pakopas iš natūralaus akmens daugiau nei 15  metų. Mūsų ilgametis darbas šioje srityje lemia tai jog mes savo darbus atliekame kokybiškai ir tiksliai, pagal kleinto reikalavimus. Gaminame tiek vidaus, tiek lauko laiptus ir laiptų pakopas iš akmens. Gaminame standartinius variantus, tačiau galime dirbti ir su individualiais projektais. Apdailą galime pagaminti ne tik tiesiems laiptais, bet ir “L“ ar “U“ formos laiptams. Be laiptų gamybos, Jums pageidaujant, galime atlikti laiptų apdailų montavimo darbus.

Natūralus akmuo – marmuras yra idealus sprendimas vidaus laiptų apdailai, siekiant tiek klasikinio , tiek modernaus interjero vaizdo. Marmuro   laiptai yra vienas iš populiariausių pasirinkimų,  suteikiantis akmens laiptams ilgaamžiškumo ir prabangos įspūdį. Marmuro laiptai idealiai tinka bet kokių vidaus patalpų interjerui.

Granito ir marmuro laiptų apdaila vis dažniau naudojama ne tik individualiuose namuose, tačiau ir komercinės paskirties patalpose.

LAUKO LAIPTŲ PAKOPOS

Gaminant lauko laiptus, rekomenduojame savo klientams granitą, kuris tinkamas puikiai tinka naudoti lauko sąlygomis. Lauko laiptų pakopoms reikalinga apdailos medžiaga, kuri būtų ne tik solidžiai graži bet ir saugi eksploatuoti, atspari lauko poveikiui. Šiurkštus paviršius leidžia saugiai panaudoti granitą lauko laiptų apdailai, taip mūsų apdorotas akmuo nebus slidus esant lietui ar sniegui. Dekoratyvus akmuo pasižymi atspariu paviršiumi, nebijo drėgmės, ilgai išlaiko pirmapradę išvaizdą.

Kitas populiarus pasirinkimas laiptų įrengimui – kvarcinis akmuo, kuris savo savybėmis prilygsta natūraliam akmeniui, kvarcinis akmuo dažniau pasirenkamas pakopoms ar laiptų aikštelėms įrengti, turi prabangos suteikiantį subtilų blizgesį ir yra itin atsparus.

Natūralaus akmens laiptų pakopas puikiai galite derinti su medienos ar metaliniais turėklais.

“Granit Decor” UAB taip pat gamina polaipčius ir laiptų aišteles. Dėl laiptų gamybos kviečiame susisiekti ir konsultuotis žemiau nurodytais mūsų kontaktais.