granit decor logo

Mes esame šeimyninio verslo įmonė, kuri klientų ir partnerių apibūdinama kaip energinga, dinamiška, veržli, perspektyvi, sukaupusi didelę patirtį natūlaus akmens apdailos srityje, orientuota į pirkėjų poreikių tenkinimą – palankiomis kainomis, aukštos kokybės garantija – savo veiklą kryptingai vykdanti visoje Lietuvoje.

Įmonės pamatas šeimos nariai, ko pasekoje atlikdami darbus, komunikuodami su savo klientais visuomet vadovaujamės šeimyninėmis vertybėmis: artimu bendravimu, supratimu, atsakomybe už šeimos garbę. Stengiamės ir siekdami rezultato bei pasitenkinimo savo darbu 110 % . Savo atsakingu, kruopščiu bei kokybišku darbu esame užsitikrinę savo partnerių pasitikėjimą bei pagarbą.

granit decor zidiniai


Mūsų įmonės pagrindinė veikla

natūralaus akmens, granito, marmuro, onikso, travertino, skalūno ir kitų akmenų apdirbimas (pjaustymas, poliravimas, klijavimas ir t.t.), atvežimas, pardavimas, aptarnavimo – servisas (valymas, impregnavimas).

Konsultuojame, projektuojame, gaminame, montuojame: stalviršius, laiptus, turėklus, židinius, mozaikas, palanges, langų apvadus, fasadus, kolonas, karnizus, cokolius, lauko takelius, tvoras ir kt.
Vežame akmenį (plyteles fasadams ir grindims, mozaikas, kriaukles, fontanus, lauko baldus, trinkelius, bordiurus, skulpturas, sodo pavesines) iš ivairių pasaulio šalių. (plačiau apie paslaugas galite skaityti: čia)

Įmonė aktyviai dirba Lietuvos rinkoje, taip pat eksportuoja savo produkciją Baltijos, Skandinavijos ir Europos šalis.

Jeigu ieškote atsakingo ir patikimo partnerio susiekite mūsų kontaktais Jums patogiu metu:

» stone@granitdecor.lt
» Jurijus +370 650 23784
» Eugenijus +370 650 60228